آینده بورس

آینده بورس را چگونه ارزیابی می کنید؟

نظر ها
زهرا رنگچیان-همکار _ کارمند _ مسئول شبکه های اجتماعی _ ماهان

به نظر من بورس کف ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد را می بیند، تا خرداد سال ۱۴۰۰ دوباره تا بالای ۲ میلیون می رود.

1399/08/07 17:43:48
1 نفر پسندیده اند
Nina Kia (همکار ) _ مدیر میانی _ مسئول فروش دپارتمان dba _ موسسه ماهان

با توجه به روندی که در این نوع بازار سرمایه شاهد هستیم، یکی از بحران های وارده در این بخش، عدم دانش کافی تازه واردان در خصوص این بازار میباشد
و اگر چاره ای برای این معضل نیاندیشیم، همچنان شاهد افول افراد در این بازار هستیم. پیشنهاد من کارگاه های اموزشی کاربردی مهارتی از صفر تا 100 بورس میباشد به زبان ساده و کاملا حرفه ای
البته ناگفته نماند تا مدتی بعد از هیجانات این بازار کاسته میشود تا به ثبات برسیم

1399/08/07 16:12:2
1 نفر پسندیده اند
مسعود دادور-همکار _ مدیرعامل _ مدیر شرکت خصوصی _ پویا روان صنعت آریانا

با توجه به مفروضات اقتصادی ، شاخص به راحتی پتانسیل تثبیت در بالاتر از ۲ میلیون را برای سال ۱۳۹۹ دارد .
در حال حاضر بسیاری از سهم ها دارای ارزش واقعی بالاتر از قیمت بازاری خود هستند که به زودی به سوی ارزش واقعی حرکت خواهند کرد.
اما این به معنای حرکت گله ای کلیه سهم ها مانند ۵ ماهه ابتدایی سال نخواهد بود.

1399/08/07 14:27:48
2 نفر پسندیده اند
مهدی عبدالهی-همکار _ کارشناس _ حسابداری _ هلدینگ ماهان

سلام.با نظر به اینکه بورس تمام اتفاقات بد احتمالی در آینده را پیش خور کرده است و الان سهام های بنیادی بسیار پایین تر از ارز ذاتی خود در حال معامله هستند انشالا تا پایان سال شاخص حداقل 2.5 میلیون را تاچ خواهد کرد.روزهای سبز از رگ گردن به بورس بازان نزدیک تر است.

1399/08/07 14:31:55
2 نفر پسندیده اند
محمد جعفری( همکار ) _ کارشناس _ حسابدار _ ،

چند عامل هست که رو بورس تاثیر میذاره
1-عوامل سیاسی
2-وضع فعلی جامعه
3-انتخابات کشورهای توسعه یافته
4-ارزش ذاتی سهام
5-تبلیغات و فضای مجازی
که به نظر من تا عید شاخص به 2/5خواهد رسید

1399/08/07 14:21:12
2 نفر پسندیده اند
مسعود دادور-همکار _ مدیرعامل _ مدیر شرکت خصوصی _ پویا روان صنعت آریانا

8 ماه اخیر در بورس سیاه ترین دوران بازار در 10 سال اخیر بوده است. دستوری ترین بازار را چه در رشد و چه در افت شاهد بودیم.
نه آن سرعت و شیب رشد طبیعی و نشانه حال خوب بازار بود و نه این افت ها طبیعی و نشان دهنده حال بد بازار.

آن گذشت و این نیز بگذرد ...

1399/08/07 14:14:26
2 نفر پسندیده اند
_

با آقاي رحمتي موافقم به نظرم بازار منطقي تر ميشه ولي با اين حال با توجه به تجربياتي كه داشتيم و ديديم خيلي قابل پيش بيني نيست

1399/08/07 13:56:22
1 نفر پسندیده اند
محمد کریمی پور _ کارشناس _ کارشناس سئو _ حرفه پلاس

با سلام وقتتون بخیر باشه دوستان بنده با نظر آقای هاشمیان موافقم و اعتقاد دارم در این فضا با توجه به کم بود اطلاعات کافی نمیتوان پیش بینی دقیقی انجام داد .

1399/08/07 13:55:44
0 نفر پسندیده اند
آرمین رحمتی-همکار _ مدیر ارشد _ مدیر اجرایی _ حرفه پلاس

آقای محمدی به نظر می رسه که عمدا بازارو مدیریت کردن که نتیجه انتخابات آمریکا هر چی بود شوک شدیدی وارد نشه و بتونن از اتفاقات تاثیرگذار جلوگیری کنن

1399/08/07 13:54:29
0 نفر پسندیده اند
فاطمه شادلو ( همکار ) _ کارمند _ مهندسی IT _ حرفه پلاس

من چندوقت پیش به توصیه یکی از کارگزارها بورس خریدم ولی متاسفانه تا به الان فقط ضرر کردم. امیدوارم در بلند مدت روند صعودی داشته باشه.

1399/08/07 13:50:35
0 نفر پسندیده اند